wtorek, 12 stycznia 2016

Moje ostatnie odkrycie - Luxsfery.pl,  https://www.luxsfery.pl/  platforma oferująca modę męską najlepszych marek i usługi dedykowanych stylistek bez wychodzenia z domu. Stylistki dobierają garderobę stosownie do indywidualnych preferencji, budżetu oraz unikalnego stylu każdego klienta. 
Moja walizka od Luxsfery wygląda rewelacyjne! Jest łatwa w transporcie i rewelacyjna do przechowywania, ubrania zapakowane  bardzo starannie i precyzyjnie, do przesyłki dołączona kartka od personalnej stylistki, z którą byłem w nieustannym kontakcie. Pytałem o wiele kwestii, na każde została mi udzielona profesjonalna odpowiedź, zestaw, który został zaprezentowany spełniał wszystkie moje oczekiwania. 
Stylistki przygotowują zestawy w stylu business, casual, smart casual, śmiało wychodzą także na przeciw stylizacjom streetwearowym, czy sportowym. Zatem jest to rewelacyjne rozwiązanie, dla mężczyzn zabieganych, ceniących swój czas oraz dbających o wizerunek, niezależnie od preferowanego stylu. 
Luxsfery to gwarancja zaoszczędzonego czasu i perfekcyjnie dopasowanej stylizacji. Rejestracja w serwisie, doradztwo oraz wysyłka jest darmowa. https://web.facebook.com/luxsfery/?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz