piątek, 27 maja 2016


Niepowtarzalny LG G Flex2
Prowadząc bloga modowego ,poszukuję rzeczy modnych ale również niepowtarzalnych , którymi będę wyróżniał się z tłumu . Moda w dzisiejszych czasach to nie tylko ubrania i buty ,ale także telefon ,który stał się jednym z ważniejszych gadżetów ,bez którego trudno ruszyć się z domu .
Szukając modelu dla siebie ,przekopałem cały internet . Chciałem mieć telefon z dobrym aparatem fotograficznym , którym będę mógł mieć wykonane zdjęcia w każdej chwili i wrzucać na swój fan page /blog. Znalazłem telefon LG G Flex2 http://www.lg.com/pl/telefony/lg-G-Flex2  ,który wywołał niemałe zainteresowanie na rynku . Jest wyjątkowy bo zakrzywiony ,co powoduje  , że fajnie wygląda a to dla mnie bardzo ważne i także dobrze leży w dłoni . Podoba mi się ,że LG http://www.lg.com/pl    umieszcza zestaw przycisków funkcyjnych pod aparatem , co daje dużą wygodę ponieważ palec wskazujący natrafia na nie w naturalny sposób . Jak już wcześniej pisałem ,potrzebuję telefon z dobrym aparatem i tu LG G Flex2 nie zawiódł . W tym modelu mamy aparat 13 Mpx ,HDR , laserowy autofocus ,stabilizator obrazu 4128x3096 pikseli . Poniżej umieszczam kilka zdjęć wykonanych tym aparatem i myślę ,że wyszły naprawdę dobrze .
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Jedną z ciekawszych funkcji tego telefonu ,która mnie bardzo zainteresowała jest "samonaprawiająca" się tylna ścianka potrafiąca zniwelować w 10 sekund , rysy powstałe podczas codziennego użytkowania , co dla mnie jako faceta noszącego telefon ,czasem w kieszeni , jest naprawdę przydatne .
Wreszcie znalazłem telefon ,który posiada udoskonalony design ,większą wydajność i lepszy komfort użytkowania . Z niecierpliwością czekam i obserwuję ,jaką nowinkę LG https://web.facebook.com/LGPolska/?fref=pb&hc_location=profile_browser znów przedstawi .
http://www.lg.com/pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz