poniedziałek, 28 listopada 2016

Wrocław Fashion Meeting 
Miałem przyjemność wzięcia udziału w konkursie "Stylowy Wrocław ".Profesjonalny wybieg ,światła ,kamera ,aparaty w jednym miejscu to nie jest moja codzienność ,więc mały stres i ciekawość- przeplatały się . Na wstępie byłem mile zaskoczony i ciepło przyjęty przez organizatora a to spowodowało ,moją jeszcze większą chęć uczestnictwa w "zabawie " .
Poznałem wielu młodych ludzi -uczestników , prezentowali świetne stylizacje .


Dostałem się do półfinału ( 10 osób ) . Finał należał do trzech pięknych Pań . Miałem to szczęście ,że mogłem być na "scenie" w czasie ogłaszania wyników ,ponieważ wygrałem równorzędny konkurs "Plebiscyt internetowy" na najlepszą stylizację. Konkurs ten organizowany był również przez Wrocław Fashion Meeting .Tu muszę podziękować "Obserwującym " moje fan page https://web.facebook.com/Men40plus%20/ to 
Oni głosowali na mnie w tym plebiscycie -dziękuję !
Muszę też wspomnieć o Jury -przesympatyczni ludzie. Prowadzącym całe pokazy  (konkurs) był znany mi z telewizji Conrado Moreno i jakie tu miłe zaskoczenie , super facet - miły , kulturalny a to się ceni ! 


Miałem również okazję zaprezentować się na ściance - to był pierwszy raz i dlatego tak cenny . Chciałem podkreślić swoją obecność ( bloga,strony ) więc wrzuciłem na siebie moją firmową koszulkę Podsumowując : świetna impreza ,wspaniali ludzie .Jeśli tylko nadarzy się okazja , na pokazanie  ( mojej/moich stylizacji ) jadę ! Pokazanie się na wybiegu to fajna sprawa i taka mała nagroda za pracę ,którą wykonuję z wielką pasją .To uczucie ,że Inni patrzą na stworzoną przeze mnie stylizację - bezcenne ! 

Organizator https://web.facebook.com/wroclawfashionmeeting/
Partner konkursu -plebiscyt internetowy https://web.facebook.com/Feszyncom/?hc_ref=PAGES_TIMELINE
Prowadzący https://web.facebook.com/strona.Conrado.Moreno/?fref=ts
 Uczestnikom ,organizatorowi/organizatorom i prowadzącemu dziękuję za świetną zabawę !

5 komentarzy:

 1. Miło się patrzy,miło się czyta .Twoja pasja,tworzenie i wyszukany styl zostało docenione i wyróżnione.Samo uczestniczenie w pokazie to wielkie dla Ciebie wydarzenie.Gratuluje !!! ..życzę dalszych sukcesów w swojej profesji.Pozdrawiam Teresa Kluś .

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Tera ,pisząc tekst zawsze robię to bez zbędnych "kolorystyk" słownych . Prosto na temat , moje odczucia i spojrzenie . Dokładnie - zobaczenie siebie z innej perspektywy ( wybieg ) upewnia mnie ,że robię to dobrze.Każde pozytywne słowa motywują jeszcze bardziej . Mam marzenia .... i mam nadzieje ,że się spełnią ! Dziękuję za wpis ,zresztą Ty zawsze Jesteś . Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mi się podoba .Powtórzę " mam marzenia i mam nadzieję ,że się spełnią ".Życzę i tak będzie . Pozdrawiam ..

   Usuń
 3. GRATULACJE☺Profesjonalny występ.Z niecierpliwością czekam na następny wpis z podobnej imprezy.Widać że było miło i bez stresu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj "Anonimowy" Wpierw dziękuję bardzo . Stres był , bez niego to byłoby nierealne ,jak na pierwszy raz. Cieszę się ,że wyglądało "profesjonalnie" . Ja również czekam na kolejny raz ,na takiej imprezie .... super zabawa i klimat ! Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń