sobota, 2 kwietnia 2016

Dziś look , który najbardziej lubię . Czy jestem przekonany do takiej stylizacji ? -Tak !
Jeszcze rok ,ponad rok temu zastanawiałbym się ,czy pasuje taki styl dla 40 parolatka , dziś mam przekonanie  ,że jeśli czuję się w takim stroju ( looku ) dobrze ,a tak jest , to-to powinno być odnośnikiem czy dana stylizacja jest dla Nas ,dla mnie ! Zalety -wygoda ,  nie musimy patrzeć czy coś się zagniecie tak więc swoboda , pełen luz - a wielu mężczyzn ,jak i ja lubi to najbardziej !
W dobranym stroju możemy wyskoczyć na miasto , do sklepu , na wycieczkę czy na spacer do parku i nie będziemy wyglądali "dziwnie " Muszę napisać o mojej czapce - od ponad roku moje stylizacje ,próbuję podkreślić takim nakryciem głowy , po mojemu " smurfowe nakrycie " ale... po wielu próbach i wyszukiwaniu , takie czapki pasują do mnie i najbardziej je lubię !
W moim dzisiejszym looku użyłem koszuli z firmy http://www.jegoszafa.pl/  mam kila rzeczy od Nich i jestem bardzo zadowolony .
Buty Lasocki ,spodnie i kurtka i czapka firma nieznana !

Podsumowując - Panowie nie bójmy się eksperymentować i szukać swojego stylu , to  My i tylko My wyznaczamy granice , nie ma czegoś takiego ,jak w pewnym wieku nie "wypada " to mit ! Wiem to ponieważ ,jestem tego przykładem ,że możemy wszystko zmienić , bariery są tylko w Naszych myślach . Dziś lubię to jak się ubieram ba... czuję się rewelacyjnie dlaczego .. wiem ,że jestem indywidualnością a Innym jeśli się nie podoba tzn. że to Oni mają problem ,( pełen luz nad myśleniem ,oceną innych )- takie jest na dziś moje nastawienie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz