środa, 28 grudnia 2016

Men's fashion

7 komentarzy:

 1. Szelki hm.... nie jest zle. Wolę jednak stylizacje casualowe. Piersze zdjęcie jak Sylwester S z filmu "Cobra" ,podoba mi się .Wiadomo moda , kto co, jak lubi . Dalszych suksesów życzę . Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do filmu Cobra , tak okulary takie same...

   Usuń
 2. Witaj Piotrek.Rozumiem... to,że czasem mamy inne gusta jest bezcenne. Nie wyobrażam sobie by wszyscy wyglądali tak samo. Osobiście podoba mi się styl vintage, stąd moje zmiłowanie do szelek. Casual też lubię .Spójrz na moje inne stylizacje, jest tam mnóstwo casualu. Dziękuję .. to dopiero początek mojej modowej drogi, pomimo wieku . Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezentujesz wspaniałą swoją kolekcję ..pokazałeś ,że wszystko jest możliwe .Nie bój się marzyć i zdobywać tego, czego chcesz.Pozdrawiam serdecznie .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TERA,tu moje dwa lata "pracy" w przedstawione w dwóch minutach (wybrane stylizacje). Marzenia mnie niosą i tym śladem podążam. Miłego wieczoru.

   Usuń
 4. Podoba mi się widać przemianę .Tyle stylizacji jest z czego czerpać wiedzę.Zawsze można u Ciebie coś podpatrzeć i zastosowaç w swoich stylizacjach.Pozdrawiam Rafał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Rafał. Dziękuję i zachęcam do dalszej obserwacji bloga/fan page (facebook).Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń