środa, 1 lutego 2017

Moda na sport z Decathlon Polska 
Moja praca (hobby) to nie tylko moda, tworzenie stylizacji, ale również uprawianie sportu. Ćwiczę ponad 25 lat w siłowni, więc przez ten czas zobaczyłem również modę, która i tam się zmienia. Przyszedł czas na całkowitą zmianę swojego stylu i w tym, tak ważnym dla mnie miejscu. 

Przy doborze odzieży i sprzętu sportowego, zwróciłem uwagę na wiele czynników. Po pierwsze jakość, po drugie cena na którą można sobie pozwolić. Wybrałem tak znaną nam wszystkim firmę Decathlon, dostępną w wielu miastach w Polsce, jak i online. W swojej ofercie posiadają, odzież i sprzęt sportowy wielu marek, co jest dużym ułatwieniem, ponieważ w jednym miejscu znajdziemy, wszystko co jest nam niezbędne do uprawiania sportu. 
Dużą niespodzianką przy zakupach, była dla mnie możliwość przetestowania sprzętu w sklepie, pomoc i wsparcie doświadczonego personelu. 

Potrzebowałem cały nowy zestaw odzieży i dobre obuwie do treningu. Moda to moja pasja, więc zwróciłem uwagę na fason, styl - spodobała mi się odzież DOMYOS, która jest marką własną Decathlon. Po przetestowaniu (looku ) już w siłowni, stwierdzam, że odzież i obuwie z Domyos świetnie się sprawdza. 

 Postawiłem na kolor konwencjonalny, choć wybór barw i fasonów w sklepie Decathlon jest bardzo duży. 
Wspomnę również, że przy doborze odzieży, zaopatrzyłem się w taśmę "strap" do ćwiczenia w domu.
Odzież, obuwie jak i sprzęt do treningu pochodzi ze sklepu Decathlon http://www.decathlon.pl/
Fan Page https://web.facebook.com/DecathlonPolska/?fref=ts

6 komentarzy:

 1. Tu w sposób oryginalny wspaniałe ujęcia zdjęć jak i opis mody sportowej.Zadbałeś o odpowiednią sylwetkę, uprawiając sport. Posłużę się Twoimi słowami z wywiadu.."Wiadomo, w świecie modelingu odpowiednia sylwetka to rzecz nieodzowna. I z tym jednak nie ma większego problemu.
  – Sport to moja druga pasja. W przeszłości zdobyłem tytuł wicemistrza Polski w armwrestlingu ".Całość podałeś w pięknym stylu ..to co robisz widzę ,że sprawia Tobie ogrom satysfakcji i dodaje pewności siebie,a to co już zrobiłeś mogę powiedzieć ,że można i nawet warto było spróbować.Pozdrawiam serdecznie ..tera

  OdpowiedzUsuń
 2. Tera .. z pasjami/pasją czasem tak jest, że jest z nami całe życie. Zacząłem trenować jako 16 letni młodzieniec. Uwielbiam trening, tą adrenalinę przy nim ! Dwa razy w tygodniu a nawet trzy .. koniecznie muszę iść do siłowni lub poćwiczyć w domu. To takie zdrowe "uzależnienie", jest moc, siła, lepsza sprawność i motoryka, nie wspomnę o sylwetce, gdzie przy tworzeniu stylizacji, jest to bardzo pomocne. Zresztą ... często to piszę na fan page - 20 latek może ćwiczyć, ale nie musi ( natura daje mu, super wygląd za free ). 30 latek hm...dobrze nadal wygląda, choć powinien rozglądać się, za odpowiednim sportem dla siebie. Za to 40 latek, powinien już zacząć ćwiczyć i dbać o zdrową "dietę" jeśli chce nadal cieszyć się życiem. Na starość/do starości nie mieć większego kłopotu z poruszaniem się... a to jest bardzo ważne, bo czas strasznie szybko leci.. Pozdrawiam Tera .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet w pisaniu mamy pasję.. pisząc o tym co lubimy .A posiadanie własnego hobby czyni mnie ,Ciebie bogatszym wewnętrznie, bardziej interesującym, wyrazistym człowiekiem. Pewnie sam podziwiasz ludzi, którzy robią ciekawe rzeczy i rozwijają talenty.. przedstawiłeś fajny opis swojej pasji ,która ma wpływ na lata,bo faktycznie czas tak szybko leci .. pozdrawiam serdecznie

   Usuń
  2. Życie bez pasji, to "nudne" życie. Podziwiam ludzi, którzy mają hobby i oddają temu, całego siebie- serce. Jestem przykładem, że wiek nie ogranicza nas w wyszukaniu dla siebie, czegoś nowego.. co będzie rozświetlało nasz dzień. Mowa o moim blogowaniu/modzie/stylizacjach!

   Usuń
 3. No i to są stylizacje do uprawiania sportu - często spotykam osoby ćwiczące na siłowni ubrane od niechcenia - przecież podczas uprawiania sportu też warto wyglądać dobrze. Nawet jeśli się spocimy i zmęczymy ;) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj/Witajcie -dziękuję. Dokładnie, to miejsce jest takie samo ( pełne ludzi) jak np. biblioteka. Logiką więc jest, wyglądać dobrze w siłowni i czuć się dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń