czwartek, 16 lutego 2017

Jak prowadzić bloga modowego!
Od ponad 2 lat prowadzę bloga modowego. Chcę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami.
  Pięć zalet prowadzenia strony/bloga modowego!
1.Będziesz zawsze na bieżąco z nowymi trendami.
2.Poznasz nowych ludzi online, konwersacja wciąga jak rozmowa w realu.
3.Zmienisz nastawienie do świata -pozytywnie!  
4.Jeśli się zaangażujesz, będziesz miał/miała nową pasję. 
5. Sklepy odzieżowe online, będziesz miał/miała w jednym palcu.
 Pięć wskazówek/warunków dla tych, którzy chcą założyć bloga modowego !
1.Musisz lubić ludzi !~
2.Modzie musisz oddać całego siebie, aż stanie się ona Twoją pasją.
3.Powinieneś reagować na każdy komentarz. Ty chcesz być ważny, pokaż jak ważni są dla Ciebie obserwujący. Bez nich, nie ma nic..bloga.
4.Jeśli liczysz na sławę, kasę i same profity, to nawet nie zaczynaj bo się przeliczysz.
5.Cierpliwość, systematyczność, ciężka praca, mnóstwo pomysłów, "miliony" stylizacji, miejscówek, odpowiedni ludzie, którzy Ci pomogą. 
Jeśli akceptujesz/spełniasz te warunki, to zaczynaj swoją przygodę z blogowaniem. Uwierz - jeśli pokochasz tą robotę, to nie ma lepszej frajdy! 
Powodzenia: Men40+ 

4 komentarze:

 1. Lubię przeglądać i czytać blogi.Dobrze że nadszedł czas w którym każdy poprzez blog może podzielić się z innymi swoimi pasjami lub pokazać swój styl.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj.Pamiętam dawniej ( chyba w siłowni) jak dwaj młodzi ludzi mówili coś na temat bloga i jego pozycji w wyszukiwarce. Na tamten czas... fakt coś tam słyszałem, ale na wtedy to nie moja bajka. Wydawało mi się, że to opcja ( blog ) dla ludzi młodych. Jasne, blog to różna tematyka, jest ich sporo. Najfajniejsze jest to, że ludzie ( nie profesjonaliści ) mogą wyrazić siebie, pokazać swoją ocenę, w danej tematyce. W obecnych czasach, telewizja, reklamy, znawcy mody pokazują nam swoje słuszne kierunki. My jako blogerzy, możemy się temu przeciwstawić.... i pokazać naszą prawdę. Pozdrawiam serdecznie.

   Usuń
 2. Miło poczytać cenne wskazówki .Ja jestem fanką Twoich poczynań ,doświadczeń, przemyśleń i spostrzeżeń.Ciekawością jest ,że potrafisz swoim zaangażowaniem wprowadzić nas gdzie słuchamy ,patrzymy i oceniamy .Opinie i sugestie nasze są małym wskażnikiem w Twojej pracy modowej. Kreujesz sam swój wizerunek i to jest bardzo ważne. Plusem jest ,że potrafisz sie podzielić swoimi wiadomościami ..pozdrawiam serdecznie ..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Tereska wieczorową porą. Doceniam Twoje bycie przez tak długi czas, tu ze mną. Podkreśliłem to w swoich przemyśleniach.... pisać samemu z sobą. Wydawałoby się, że bloger (ja) wie jaką obrać trasę, ale tak jak piszesz, każda Twoja/Wasza wskazówka, pokazuje wiele, pomaga. Nie ma zawodu bloger, uczę się ze swojego doświadczenia z Twoją/Waszą pomocą. Może mój blog nie tętni życiem, ale Fan Page i owszem. Pomyślałem .... jako doświadczony facet ( po 40 stce) i ugruntowany bloger, napiszę do młodych ludzi ( Ich jest najwięcej, z chęcią blogowania ) że aż tak różowo nie jest, ale warto w to pójść. Wieść niesie, że bloger modowy ,to sława, pieniądze, flesze, ale to tylko mrzonki. Choć zdarzają się wyjątki, tyle tylko, że muszą zaistnieć do tego dobre warunki- czyli znajomości, szczęście i cholernie ciężka praca a wtedy kto wie! Czemu to piszę ? Lubię jak ludzie mają jasność, Pozdrawiam Cię Tera serdecznie. Miłego wieczora.

   Usuń