niedziela, 23 lipca 2017

4 pary butów, które powinien mieć mężczyzna. 
Jak wiadomo mamy lato. W tym wpisie chcę skupić się na obuwiu, na tą porę roku - niektóre z moich propozycji  obuwia, będą równie dobre na sezon wiosna/jesień... 
1.TRAMPKI - 
Tan rodzaj obuwia jest bezkonkurencyjny przy dobrej słonecznej pogodzie. Wypad do miasta, na krótki spacer, spotkanie z kumplami/przyjaciółmi. W takim obuwiu możemy stworzyć maga stylizacje. W sklepach mamy ogromny wybór kolorów. Jeśli jedna para, to proponuję kolor biały, bardzo modny, pewny i pasujący do większości stylizacji. Przedstawiam Wam kilka moich propozycji trampek w pełnym looku. p.s Jeszcze jedno ... ten rodzaj butów możecie kupić już od 40 zł ( przy dobrym przeglądnięciu sklepów online- są tam czasem mega przeceny). Za 100/150 zł już możecie kupić "orginały' ja osobiście mam big star i cenię sobie bardzo, chodzę drugi sezon.


  Niebieskie/granatowe 

Czarne 
A może czerwone 

2.SANDAŁY 
Cóż to za lato, jeśli nie mamy w naszej szafie sandałów...
O zaletach tego obuwia nie muszę chyba pisać? 
Jako, że nie jestem zwolennikiem konwencjonalnych  sandałów, postanowiłem więc, sprawić sobie coś "innego" 
Przedstawiam Wam moją propozycję.


Takie obuwie, świetnie sprawdza się w mieście jak i na pieszych wycieczkach. Myślę, sandały te konwencjonalne też są bardzo dobre.. warto się z tym zmierzyć, może się spodoba. 

3.Monki, Brogsy, Oxfordy 
Takiego rodzaju obuwa nie może zabraknąć w naszej kolekcji!
Przychodzi taki dzień, że zapraszają Cię na ważne spotkanie, imprezę rodzinną, czy wyczekane spotkanie z szefem/awans. W trampkach nie pójdziesz,.......
Przedstawiam Wam 3 rodzaje świetnego/klasowego obuwia- wystarczy jedna para a Jesteś już "w domu". Nie masz lęku i obaw, skąd na szybko zdobyć eleganckie buty. Jak wiesz, pośpiech to zły doradca.
a, Monki 
b. Brogsy 
c. Oxfordy 
Przedstawione stylizacje, to tylko moje propozycje. Wymienione obuwie możesz kupić w różnych kolorach. Wszystkie buty będą pasować świetnie do marynarki czy garnituru przy odpowiednim dobraniu kolorystyki do odzieży.

4. Buty sportowe 
Nie mogło zabraknąć w moich (4 pary butów .......) tego obuwia.
Zalety- wygodne, lubiane przez wielu, do uprawiania sportu, na wycieczkę czy wypad do miasta- no....prawie do wszystkiego.
Jeśli masz w domu, cztery pary przedstawionego przeze mnie obuwa, to nic i nikt cię nie zaskoczy, jesteś przygotowany .....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz