poniedziałek, 24 lipca 2017

Jak dobrze wyglądać po 40 stce.
Każdy z nas lub prawie każdy, chce wyglądać dobrze. Sama stylizacja może nie wystarczyć.
40 lat to taki magiczny wiek.. połowa, prawdopodobnie już za nami. Nasz wygląd, zaczyna czasami, nam się nie podobać, werwy jakby mniej, brzusio coraz większy itp...

Jest sposób by to zmienić. 
1.Jeśli masz problem z nadwagą to .... nie ma złotych środków, diety cud. Masz za dużo kasy i chcesz płacić firmom, które coś tam wymyślą, co tak naprawdę nie pomaga w ogóle lub w znikomym stopniu ?  Jedz mniej, więcej się ruszaj a na pewno schudniesz - cała magia i najlepszy środek/sposób!
Idz do siłowni, poruszaj się w domu, pośmigaj na rowerze, idz na siłownię na świeżym powietrzu - poczytaj online, jak trenować i co trenować ... liczy się twoje zaangażowanie- nic nie ma za darmo...

2. Ubierz się porządnie -wyskocz ze starych portek, pomyśl nad czymś nowym. Nie chodzi tu wcale, że masz się ubierać mega modnie - zmień coś, stagnacja zabija. Pamiętaj, że po 40 stce jeszcze wiele można ....wszystko w głowie! 

3. Zmień fryzurę- zapuść włosy, ogól się na łyso, zapuść brodę, zgól brodę. Pozmieniaj swój wizual, zobaczysz jak to napędza, dodaje wiatru w żagle ! Możesz również spojrzeć do sieci, jakie są najnowsze trendy, mowa o fryzurach - i to będzie chyba najlepsza opcja. Ty rządzisz i Ty wybierasz, jak się "nosić"

4. Kosmetyki - nie żałuj sobie. Kremy inne takie bajery, na pewno odejmą kilka latek. Kto chce być starszym .....?
Perfumy, wody toaletowe, to jest to ... korzystaj do woli !

Baw się - ocenę innych miej gdzieś. To Twoje Życie !
Ja nie boję się zmian- Polecam Panowie ! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz