niedziela, 30 lipca 2017

Jak ubrać się na pieszą wycieczkę.


Lato to najlepsza pora/czas na piesze wędrówki poza miasto. Ruszamy na kilka godzin do lasu, nad strumyk.. itp. Zastanawiamy się w co "wskoczyć", jaka stylizacja na taką okazję. 
Dobrym rozwiązaniem są sportowo/turystyczne buty lub sportowe. Takie obuwie to wygoda... na kilka godzin chodzenia, bardzo dobrze się sprawdzą. 
Spodnie - proponuję joggery. W takich spodniach mamy swobodę luz a ściągacze w nogawkach zapewnią nam bezpieczeństwo - mowa o wszędobylskich kleszczach. 
Dorzucamy zwykłą koszulkę i mamy pełen look. Wygoda, funkcjonalność i dobry wygląd. Nie zapominajmy, że w czasie naszej eskapady mijamy ludzi, warto -więc dobrze wyglądać.
Rzeczy, które powinieneś mieć ze sobą: plecak a w nim - w czasie upałów dużo wody, krem z filtrem, "coś" na komary, kleszcze, płaszcz przeciwdeszczowy lub parasol, coś przeciwbólowego- tak na wszelki, scyzoryk, chusteczki nawilżone ......
Wszyscy lubimy pokazywać zdjęcia na portalach społecznościowych. Proponuję, więc pole z belami, takie zdjęcia "przypomną" nam ten czas i niezapomniane chwile - to taki symbol lata ! 

2 komentarze:

  1. Bardzo ciekawie w pełnym zaangażowaniu podeszłeś do wyprawy.Podoba mi się styl pełen luzu i taki nasz polski. .Wspomnienia zawsze pozostaną .Miłych chwil bo jeszcze mamy lato. pozdrawiam Tera

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bo look, winien być odpowiednim ... w każdym czasie i każdą porą. Zachwyci nas samych a i innych. Lato trwa ... i dobrze.

      Usuń