sobota, 12 sierpnia 2017

Znani polscy projektanci mody -Wawrzek Sawicki /Oswald Schilling 

Większości z nas, projektant mody kojarzy się z odzieżą. Jednak każda stylizacja "potrzebuje" dodatków. 
Oswald Schilling to marka stworzona z pasji. Inspiracją dla tego projektanta był jego pradziadek. Szykowny, elegancki Pan, który dbał o każdy szczegół w swoim ubiorze. 
Cechą każdego dobrego projektanta jest pasja. Przeglądając artykuły, oglądając wypowiedzi Pana Wawrzka, widać/czuć, że lubi swój "fach" i jest w nim dobry.  
Nie miałem jeszcze okazji, dorzucić do swoich stylizacji np. paska, bransoletki z firmy Oswald Schilling, ale na pewno, wkrótce kupię te, tak ważne dodatki. Spójrzcie jak pięknie prezentują się klamra i cały pasek.

Widać w tym produkcie, klasę - "sygnowanie" na pasku dodaje wyjątkowości. 
Projektant wytwarza również bransoletki, guziki, spinki i poszetki.


Cytuję projektanta : Osobiście dbam o to, aby wszystkie dodatki i akcesoria powstawały z najlepszych materiałów, w najkunsztowniejszych manufakturach z poszanowaniem dla jakości i stylu. Tego życzyłby sobie Oswald.”

Jako bloger modowy, stawiam na naszych polskich projektantów. Myślę, że pomysłowością, materiałami a i wykonaniem nie odbiegają od światowej czołówki. 

Produkty Oswald Schilling znajdziecie tu http://www.oswaldschilling.com/
Fan page https://web.facebook.com/oswaldschilling/


2 komentarze:

  1. Poruszyłeś też ważny temat.. projektanci polscy,ich spojrzenie i inspiracje dot.mody . Swietnie ..pozdrawiam serdecznie ..tera

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Witaj Tera. Temat ważny. Dla mnie to podstawa "modowego rozwoju". Przyglądając się bliżej, pracy Naszych Projektantów i tworzonych przez nich kolekcji, mam wrażenie, że to takie małe "dzieła sztuki" w tematyce moda. Według mnie, winniśmy w kwestii ubioru postawić, właśnie na nich. Pozdrowienia dla Ciebie.

      Usuń