sobota, 12 sierpnia 2017

Znani polscy projektanci mody -Wawrzek Sawicki /Oswald Schilling 

Większości z nas, projektant mody kojarzy się z odzieżą. Jednak każda stylizacja "potrzebuje" dodatków. 
Oswald Schilling to marka stworzona z pasji. Inspiracją dla tego projektanta był jego pradziadek. Szykowny, elegancki Pan, który dbał o każdy szczegół w swoim ubiorze. 
Cechą każdego dobrego projektanta jest pasja. Przeglądając artykuły, oglądając wypowiedzi Pana Wawrzka, widać/czuć, że lubi swój "fach" i jest w nim dobry.  
Nie miałem jeszcze okazji, dorzucić do swoich stylizacji np. paska, bransoletki z firmy Oswald Schilling, ale na pewno, wkrótce kupię te, tak ważne dodatki. Spójrzcie jak pięknie prezentują się klamra i cały pasek.

Widać w tym produkcie, klasę - "sygnowanie" na pasku dodaje wyjątkowości. 
Projektant wytwarza również bransoletki, guziki, spinki i poszetki.


Cytuję projektanta : Osobiście dbam o to, aby wszystkie dodatki i akcesoria powstawały z najlepszych materiałów, w najkunsztowniejszych manufakturach z poszanowaniem dla jakości i stylu. Tego życzyłby sobie Oswald.”

Jako bloger modowy, stawiam na naszych polskich projektantów. Myślę, że pomysłowością, materiałami a i wykonaniem nie odbiegają od światowej czołówki. 

Produkty Oswald Schilling znajdziecie tu http://www.oswaldschilling.com/
Fan page https://web.facebook.com/oswaldschilling/


3 komentarze:

 1. Poruszyłeś też ważny temat.. projektanci polscy,ich spojrzenie i inspiracje dot.mody . Swietnie ..pozdrawiam serdecznie ..tera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Tera. Temat ważny. Dla mnie to podstawa "modowego rozwoju". Przyglądając się bliżej, pracy Naszych Projektantów i tworzonych przez nich kolekcji, mam wrażenie, że to takie małe "dzieła sztuki" w tematyce moda. Według mnie, winniśmy w kwestii ubioru postawić, właśnie na nich. Pozdrowienia dla Ciebie.

   Usuń
 2. Mnie bardzo inspiruje Robert Kupisz chociaż nie tylko. Styl nie jest jednak czymś co się ma od razu,czasem dobrze jest dopracować szczegóły. Natomiast panom, którzy poszukują porad na temat ubierania się polecam: http://abcporady.pl/juz-wiem-jak-stworzyc-idealna-meska-stylizacje/ - czasem nie wiecie ile modnych ciuchów macie we własnej szafie!

  OdpowiedzUsuń